Mistrzostwa Polski Futsal

Nastąpiły zmiany w naszej grupie i system rozgrywek.

W związku z brakiem zainteresowania rozgrywkami eliminacyjnymi w dwóch fazach. Ostatecznie rozegramy jeden turniej premiujący awansem.

Zmiany w naszej grupie:

- z naszej grupy, drużynę Dragon Bojano dokooptowano do grupy 3;

- w miejsce drużyny z Bojana mamy teraz Sopocką Akademię Piłkarską.

Organizatorem turnieju na pewno będzie MKS Jantar Ustka, czekamy tylko na termin rozgrywek.

Załącznik numer 1 do regulaminu Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-14.

Rozgrywki będą rozgrywane poprzez eliminacje w czterech Makroregionach.

Obligatoryjne termin zakończenia eliminacji w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-14 to: 6.01.2019r.

Za planowanie turniejów w grupach tj. system i terminy odpowiedzialni są koordynatorzy grup którzy odpowiedzialni są za kontakt i planowanie turniejów.

Awans do turnieju finałowego uzyskają:

Grupa 1 - Cztery najlepsze drużyny.

Grupa 2 – Jedna najlepsza drużyna.

Grupa 3 i 4 – Trzy najlepsze drużyny.

Do 11 zespołów wyłonionych z eliminacji dołączy gospodarz (organizator) turnieju finałowego Rekord Bielsko-Biała.

Makroregion 1: Zachodnio-Pomorski, Wielkopolski, Kujawsko-Pomorski, Pomorski.

Skład Grupy: Red Dragons Pniewy, Orlik Mosina, Futsal Leszno, KKF Konin, FC Gwiazda Toruń, TAF Toruń, Viking Aleksandrów Kujawski, Zryw Książki, Beniaminek Starogard Gdański, Jantar Ustka, SP 3 Ustka, KP Starogard, Chojniczanka Chojnice, Dragon Bojano, KTS GOSRiT Luzino, Sopocka Akademia Piłkarska, GKS Cartusia Kartuzy, Lider Dębogórze, GKS Kowale.

Awans uzyskają 4 drużyny.

Makroregion 2: Warmińsko-Mazurski, Podlaski, Mazowiecki, Łódzki.

Skład Grupy: Constract Lubawa, GKS Wikielec, EL Pistolero Góra Kalwarii, Bór Futsal Team, Junior Hurtap Łęczyca. Awans uzyska 1 drużyna.

Makroregion 3: Lubuski, Dolnośląski, Opolski, Ślaski.

Skład Grupy: Ślęza Wrocław, Forza Wrocław, Śląsk Wrocław, GLKS Kamiennik, GSF Gliwice, Marex Chorzów, Gwiazda Ruda Śląska, Sośnica Gliwice, Akademia Pyskowice. Awans uzyskają 3 drużyny.

Makroregion 4: Małopolski, Świętokrzyski, Lubelski, Podkarpacki

Skład Grupy: Max-Farbex Busko Zdrój, MKS Trzebinia, BSF Bochnia, Sobek Kraków, Futsal Przeworsk, Góral Tryńcza, Czarni Oleszyce, Heiro Rzeszów, Start Brzuza Stadnicka. Awans uzyskają 3 drużyny.