Trener Zawadzki Andrzej

Andrzej Zawadzki - UEFA B

Numer telefonu: 888 095 035

Adres e-mail: trenerlider@onet.pl

Andrzej Zawadzki od 1990r. zamieszkujący Gminę Kosakowo kojarzy się przede wszystkim z osobą, która założyła UKS Mosty, a w późniejszym czasie także klub Sztorm Mosty. Od lat młodzieńczych jego pasją była piłka nożna. Jako nastolatek trenował w III i IV ligowych drużynach na pozycji bramkarza. Otrzymał także powołanie do reprezentacji Polski U-16. Jednak kontuzja spowodowała, że musiał dużo przedwcześnie zakończyć karierę jako zawodnik. Od tej pory za swój cel obrał sobie wyszkolenie młodzieży.

W roku 2009 ukończył kurs trenera piłki nożnej UEFA B

Rok wcześniej stworzył sekcję piłki nożnej w UKS Mosty. Równolegle stworzył i prowadził drużynę seniorską Sztorm Mosty, która już w pierwszym sezonie awansowała do A Klasy.

Po odejściu ze Sztormu wrócił do UKS Mosty, który znany był jako Akademia Piłkarska UKS MOSTY.

Piłka nożna jest moją pasją, grałem w nią od lat młodzieńczych i w momencie kiedy pojawiła się kontuzja chciałem pomóc osiągnąć sukces innym.

Od roku 2015 trener prowadzi drużyny młodzieżowe UKS Lidera Dębogórze.

Poniżej odbyte staże trenerskie.