Będzie współpraca z Wolfsburgiem

Super dzień, super trening, tak puentowali wszyscy uczestnicy pokazowego treningu.

Na zaproszenie Trenera i zarazem Prezesa UKS Lider Dębogórze Andrzeja Zawadzkiego przyjechał nasz Gość z Bundesligi. Na którego ręce kierujemy serdeczne podziękowania dla Pana, Panie Januszu.

Nasz Gość Janusz Dajwlowski to Trener VfL Wolfsburg Polskiej Akademii Futbolu - Sport Future, który w miniony poniedziałek zaszczycił nas swoją obecnością na treningu. Młodzież UKS Lidera Dębogórze roczniki 2010/11, 2008/09 i 2004/05 uczestniczyły w spotkaniu. Główny trening pokazowy Trener Janusz Dajwlowski poprowadził z rocznikiem 2004 wraz z naszymi trenerami klubowymi.

Foto relacja z tego wydarzenia w galeriach zdjęć i na facebooku.

„Dzięki takim kontaktom można szeroko otwierać drzwi do kariery zawodnikom takim jak nasi podopieczni”, powiedział po treningu Trener Andrzej Zawadzki.

Trening ten to kwintesencja długich rozmów, które zostają sfinalizowane współpracą pomiędzy VfL Wolfsburg Polska Akademia Futbolu - Sport Future a UKS Lider Dębogórze. Pierwsze kroki zostały poczynione, będzie stała współpraca pomiędzy klubami: wymiana obozowa, powołania naszych zawodników na konsultacje i testy międzynarodowe, wymiana trenerów , wspólne szkolenia, staże. Jest również w formie rozmów, fakt taki jakoby trenerzy z Bundesligi przyjeżdżali raz w miesiącu do nas na treningi.

Kolejną moc podziękowań kierujemy do naszego Sponsora klubu Szymona Tabakiernika „Grafprom” bez którego nasze inicjatywy nie miały by miejsca. Nie tylko sportowiec żyje treningami, Pan Szymon zrobił naszym podopiecznym miłą niespodziankę jakim był Lodowy Food Truck !!

Duże Dziękujemy !!