Inny wynik niż gra

Trzynasta kolejka rozgrywek okazała się pechowa.

UKS Lider Dębogórze - Arka Gdynia 1:3 (0:2)

7min. goście strzelają swoją pierwszą bramkę 0:1, niefortunna interwencja naszego golkipera

11min. Kacper Zwierzchowski strzela lecz prosto w bramkarza gości

17 i 18 minucie gry dwukrotnie Kacper Zwierzchowski staje przed szansą zdobycia bramki, niestety wynik pozostaje bez zmian

24min. tym razem strzałem z dystansu próbował zaskoczyć bramkarza Arki Emil Śliwka, niestety bez zdobyczy bramkowej

26min. tracimy drugą bramkę 0:2

Takim wynikiem kończy się pierwsza odsłona meczu

45min. strzałem za pola karnego popisuje się Kacper Zwierzchowski tym razem piłka zatrzepotała w siatce Arki 1:2 !!

Zamykamy zespół Arki na ich połowie

Stwarzamy kilka akcji do zdobycia bramki, między innymi najbardziej klarowne to akcje z:

60min. akcja dwójkowa  Albert Brzykcy w asyście Dominika Kąkola

65min. rzut wolny Jakuba Lisewskiego

Ostatnie minuty spotkania postawiliśmy wszystko na jedną kartę aby chociaż zainkasować punkt

W ostatnich sekundach meczu sędzia dyktuje przeciwko nam rzut karny, mimo że nasz bramkarz wyczuł intencje strzelającego to goście strzelają trzecią bramkę 1:3