Osiemnastka powołanych
Sztab Szkoleniowy UKS Lider Dębogórze powołał następujących zawodników na mecz mistrzowski z Wichrem Wierzchucino: Waracki Oskar; Lisewski Jakub; Śliwka Emil; Płoskowicz Maciej; Brzykcy Albert; Eliasz Artur; Śnieg Szymon; Rogacki Dawid; Zwierzchowski Kacper; Taszarek Jakub; Brylowski Maciej; Puzdrowski Miłosz; Stelmaszuk Jakub; Wojciechowski Oskar; Ciaś Stanisław; Wąsiewski Oskar; Siemczuk Łukasz; Skowroński Adam.
Powołani zawodnicy stawiają się na zbiórkę w dniu zawodów ( 09 czerwiec br. sobota) o godzinie 13:45,
boisko Złote Piaski Kosakowo.
Prosimy o punktualność !
Zawodnicy zabierają sprzęt meczowy:( nowe koszulki + koszulki niebieskie), ochraniacze, obuwie na boisko trawiaste, legitymacje lub inny dokument tożsamości i piłkę .
Mecz zaplanowany jest na godzinę 15:00.
Kto z rodziców nie potwierdził jeszcze obecności to prosimy to zrobić w miarę możliwości szybko.
Sztab Szkoleniowy UKS Lider Dębogórze 2004