Pudło ligowe

Po sobotnich meczach mistrzowskich nasza drużyna wskakuje na pudło ligowych rozgrywek.

Trzecie miejsce zawdzięczamy wysokiej wygranej nad Zatoką 95 Puck.

UKS Lider Dębogórze - Zatoka 95 Puck  12:0 (8:0)

Zagraliśmy następującym składem:

W bramce: Taszarek Jakub;

Linia obrony: Ciaś Stanisław, Lisewski Jakub, Wąsiewski Oskar, Puzdrowski Miłosz;

Linia pomocy: Rzodkiewicz Marcel, Brylowski Maciej, Eliasz Artur, Jocsing Kevin;

Napastnicy: Rogacki Dawid, Zwierzchowski Kacper.

Rezerwowi: Bendryn Mikołaj, Richert Weronika.

Trener: Zawadzki Andrzej

Lider prowadzi w klasyfikacji zdobytych bramek w lidze, na naszym koncie są strzelone 83 bramki.

Po ligowym spotkaniu Prezes Klubu Andrzej Zawadzki i sponsor Szymon Tabakiernik zaprosili zawodników na pyszną pizzę. Spotkanie integracyjne upłynęło na luznych lecz piłkarskich rozmowach, jak na fanów piłkarstwa przystało.

"Przed nami ostatnia kolejka, już za tydzień, kończymy rundę jesienną wyjazdowym spotkaniem z drużyną FC Gowidlino. I nie mamy zamiaru oddawać trzeciego miejsca w lidze. Cel postawiony jest jasno i wyraznie, walka o czołowe lokaty ! Podziękowania kieruję do rodziców, którzy dopingowali nas podczas ligowego meczu" - trener Zawadzki Andrzej.

Powiązana galeria: