Rejestracja w systemie Sportsmanago
 Informujemy wszystkich rodziców o obowiązku rejestracji konta rodzica na platformie Sportsmanago.pl.
Poniżej instrukcja, która pomoże Państwu przeprowadzić poprawną rejestrację.
1. Należy w przeglądarkę internetową wpisać - www.sportsmanago.pl
2. W górnym pasku po prawej strony należy kliknąć - strefa rodzica
3. Wyskoczy okienko:
Aktywuj konto rodzica -> wpisujemy adres e-mail podany w deklaracji członkowskiej (tylko poprawny)
- jeżeli wpisany adres e-mail jest nieprawidłowy należy skontaktować się z trenerem danej grupy treningowej i poprosić o przesłanie adresu e-mail, który został przez nich wpisany do systemu.
- istnieje możliwość rejestracji również dla drugiego rodzica
- należy przesłać do trenera adres e-mail, który trener wpisuje do systemu.
4. Po wpisaniu prawidłowego adrsu e-mail należy zalogować się do swojej skrzynki pocztowej w celu potwierdzenia konta rodzica.
W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt z Prezesem UKS-u Mariuszem Wińskim. pod nr tel. 602385709 Przypominamy że System Sportsmanago jest obowiązkowy dla każdego rodzica i należy z niego korzystać aby ułatwić kontakt i przepływ informacji pomiędzy klubem, trenerem a rodzicami.
Zarząd UKS Lider Dębogórze