Zapowiedz kolejki 20

Zapowiedz kolejki ligowej nr 20.

04.05 godz. 14:00 UKS Lider Dębogórze – MKS Władysławowo

Czas na rewanż z jesiennej kolejki( w pierwszym meczu to Lider przegrał 6:3), MKS jest niewygodnym przeciwnikiem, o czym przekonały się niektóre drużyny. Czy wicelider rozgrywek sprosta temu zadaniu i zdobędzie kolejne cenne trzy punkty ? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na godz. 14:00 boisko Złote Piaski Kosakowo w najbliższą sobotę.

04.05 godz. 13:00 AP KP Gdynia – Ogniwo Sopot

Gdynianie gościć będą Sopocian, czy stać Ogniwo na pierwsze punkty ? Czy też jak to było w pierwszym meczu gdy KP wygrało wysoko 0:6 i czy wynik tej potyczki będzie oscylował w podobnych cyfrach?

05.05 godz. 14:00 UKS Jedynka Reda – GKS Linia

Szósty zespół w tabeli podejmuje ósmą drużynę rozgrywek. Ważny mecz dla drużyny gości, GKS goni UKS, wygrana pozwoli Linii przeskoczyć drużynę z Redy w tabeli ligowej. Reda rozgrywa mecz za przysłowiowe sześć punktów. Jaki padnie wynik? Kto w majówkę będzie cieszył się bardziej ?

05.05 godz. 14:00 GKS Przodkowo – LZS Bojano

W jesiennej potyczce padł bezbramkowy remis, jak będzie tym razem ?

15.05 godz. 18:00 FC Gowidlino – KTS Luzino

Mecz został przełożony na inny termin.

Zatoka 95 Puck – GKS Sierakowice vo 3:0

Zespół z Sierakowic wycofał się z rozgrywek.

Pauzuje w tej kolejce zespół AP Pomorze.

Więcej informacji na naszej stronie FB, tam też obszerne relacje meczowe jaki i podsumowania po meczowe, Serdecznie Zapraszamy do odwiedzin !!