Podsumowanie kolejki nr 14

Za nami otwarcie rozgrywek wiosennych. Runda rewanżowa ruszyła!

FC Gowidlino - UKS Jedynka Reda 2:1

Drużyna z Gowidlina potwierdza aspirację na walkę o pudło ligowe, w pierwszym meczu dość wyraźnie pokonali, bo aż 5:1 rówieśników z Redy. Tym razem skromnie 2:1.

Zatoka 95 Puck - AP Pomorze 0:3

Lider rozgrywek AP Pomorze pewnie choć nie o takich rozmiarach jak jesieniom pokonuje Zatokę.

KTS Luzino - MKS Władysławowo 4:3

W pierwszym meczu padł wynik 4:0 widać, że drużyna z Władysławowa odrobiła lekcję na 3+ strzelając tym razem do czwórki Luzina trzy bramki.

Ogniwo Sopot - LZS Bojano 1:16

Grad bramek w Sopocie, lecz honorowa jest !

AP KP Gdynia - UKS Lider Dębogórze 1:16

Festiwal strzelecki przy Olimpijskiej ! W pierwszej odsłonie na Złotych Piaskach Lider ograł 5:1 Gdynian, lecz rewanż wypadł bardzo okazale, na inaugurację strzelby wypaliły !!

Siedem bramek strzelił Kacper Zwierzchowski;

Cztery bramki strzelił Dawid Rogacki;

Trzy bramki strzelił Maciej Płoskowicz;

Po jednej bramce strzelili Maciej Świętosławski i Oskar Wojciechowski.

Jak na wicelidera rozgrywek przystało wygrywamy wysoko i zerkamy powoli na kolejnego przeciwnika kolejki nr 15, a nim będzie GKS Przodkowo.

Więcej informacji na naszej stronie FB tam też obszerne relacje meczowe (live)  jaki i podsumowania po meczowe(live) Serdecznie Zapraszamy do odwiedzin !!