Podsumowanie kolejki nr 15

GKS Linia – Zatoka 95 Puck

Meczy tych drużyn odbędzie się w innym terminie tj. 25.04 godz. 18:00

AP KP Gdynia – UKS Jedynka Reda 2:8

Kolejna dotkliwa porażka KP Gdynia, boli pewnie mocno bo i drugi mecz jako gospodarz i druga porażka. Drużyna z Redy awansowała w tabeli z VII lokaty na V i do IV miejsca traci tylko 3pkt.

AP Pomorze – FC Gowidlino 2:0

Ten mecz niejako opisywaliśmy meczem na szczycie, wygrana gospodarzy 2:0, choć bramki padały dopiero w końcowych minutach meczu. Mecz trzymał do końca w napięciu.

LZS Bojano – KTS Luzino 3:3

Zagrali na remis.

Pierwsza połowa to prowadzenie LZS 2:0 !

W drugiej odsłonie Kacper Miotk potrzebował 7min. Aby strzelić 3 bramki i wyprowadzić swój zespół na prowadzenie, lecz gra się do końca w 80min. Padła bramka wyrównująca na 3:3.

MKS Władysławowo – GKS Sierakowice vo 3:0

Zespół z Sierakowic wycofał się z rozgrywek

UKS Lider Dębogórze – GKS Przodkowo 9:1

Wicelider rozgrywek rozprawił się z drużyną przyjezdną 9:1 !!

GKS przy okazji porażki zanotował spadek w ligowej tabeli na miejsce IX.

W meczu zadebiutował nasz kolejny nowy zawodnik Marcel Lademan i zagrał bardzo poprawnie.

Bramki strzelali:

12min. Zwierzchowski Kacper;

16min. Rogacki Dawid;

25min. Zwierzchowski Kacper;

30min. Płoskowicz Maciej;

34min. Płoskowicz Macie;

37min. Rogacki Dawid;

41min. Zwierzchowski Kacper;

46min. Płoskowicz Maciej;

47min. Zwierzchowski Kacper.

Zwierzchowski Kacper w tym meczu strzelił swoją 62, 63, 64 i 65 bramkę w tym sezonie !!!

Rogacki Dawid w tym meczu strzelił swoją 16 i 17 bramkę, a Płoskowicz Maciej strzelił swoją 18, 19 i 20 bramkę w sezonie.

Jako zespół w dotychczasowych 15 kolejkach mamy strzelone 111 bramek !! Najwięcej bramek w swojej klasie rozgrywkowej w całym Województwie Pomorskim !!! ( zalicza się do tego C1 I liga wojewódzka, druga grupa rozgrywkowa Gdańsk i do tego wszystkie grupy rozgrywkowe podokręgów w Malborku i Słupsku).

Pauzowała w rozgrywkach drużyna Ogniwa Sopot.

Więcej informacji na naszej stronie FB tam też obszerne relacje meczowe jaki i podsumowania po meczowe Serdecznie Zapraszamy do odwiedzin !!