Podsumowanie kolejki nr 16

Kolejka bez nas ale dobra dla nas !

Podsumowanie kolejki nr 16.

KTS Luzino – Ogniwo Sopot 5:0

Wygrana gospodarzy nie tak spektakularna jak w pierwszej potyczce(16:0), ale tą wygraną zrównali się punktowo z naszą drużyną, lecz nas nie przechodzą w tabeli bo wynik pierwszego spotkania (5:1) daje nam ten komfort bycia nadal wiceliderem rozgrywek. A w tym meczu Ogniwo traci bramkę nr 160 !

FC Gowidlino – GKS Linia 6:1

Gospodarze rozprawili się z dziesiątkowanym zespołem z Linii.

Zatoka 95 Puck – MKS Władysławowo 3:9

Pojedynek derbowy tym razem dla MKS-u. Kibice mogli zobaczyć 12 bramek.

AP KP Gdynia – AP Pomorze 0:0

Miała to być łatwa przeprawa lidera rozgrywek, a skończyło się na wielkiej niespodziance !!

Skazywana na porażkę drużyna KP wywalczyła cenny punkt na swoim boisku.

GKS Przodkowo – UKS Jedynka Reda 0:3

Ostatni mecz kolejki, wyraźna wygrana Jedynki, kolejny jej przeciwnik to UKS Lider Dębogórze już w 17 kolejce rozgrywek C1 gr.1

LZS Bojano – GKS Sierakowice vo 3:0 (zespół z Sierakowic wycofał się z rozgrywek)

UKS Lider Dębogórze – nasza drużyna tym razem bez punktów, ponieważ ta kolejka to nasza pauza. Lecz dla nas kolejka jest szczęśliwa, bo dzięki wynikowi AP KP Gdynia – AP Pomorze 0:0 zmniejsza się przewaga do lidera rozgrywek !! Z którym zagramy u siebie już 14 kwietnia, oj będzie się działo. Zrobiło się bardzo ciekawie na szczycie tabeli, a mamy dopiero 3 kolejkę wiosenną

Więcej informacji na naszej stronie FB tam też obszerne relacje meczowe jaki i podsumowania po meczowe Serdecznie Zapraszamy do odwiedzin !!