Zapowiedz kolejki 17

Zwiastun 17 kolejki C1 gr. I

06.04 godz. 11:00 MKS Władysławowo – FC Gowidlino

W pierwszym meczu Gowidlino pokonało 2:5 MKS, jak będzie tym razem? Władysławowo zawsze jest mocnym zespołem u siebie!

07.04 godz. 11:00 UKS Jedynka Reda – UKS Lider Dębogórze

Pierwsze starcie dla Dębogórza 9:2, jak będzie jutro ? Wszystkich sympatyków naszej drużyny zapraszamy na godz. 11:00 stadion w Redzie ul. Łąkowa 59. Walczymy o kolejne 3 pkt. !!

07.04 godz. 11:00 GKS Linia – AP KP Gdynia

Mecz z jesieni dla KP, które wygrało 3:1. Czy ostatni wynik Linii to tylko wypadek i czy KP pozbawiając lidera z kompletu punktów to tylko jednorazowy incydent ?

07.04 godz. 16:00 AP Pomorze – GKS Przodkowo

Zadyszka lidera ? Kryzys? W jesiennym meczu AP wygrała z Przodkowem tylko 1:0 jak będzie w niedzielne popołudnie?

08.05 godz. 18:15 LZS Bojano – Zatoka 95 Puck (mecz przełożony na inny termin)

Ogniwo Sopot – GKS Sierakowice 3:0 vo (Sierakowice w pół rundy wycofało się z rozgrywek)

KTS Luzino – drużyna w tej kolejce pauzuje

Więcej informacji na naszej stronie FB, tam też obszerne relacje meczowe jaki i podsumowania po meczowe, Serdecznie Zapraszamy do odwiedzin !!