UKS LIDER DĘBOGÓRZE WYGRYWA !!

Finał 10 edycji dwudniowego Międzynarodowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Kaszub Cup już za nami. W stawce 18 zespołów najlepszą drużyną okazała się zupełnie nie oczekiwanie drużyna UKS Lider Dębogórze !!! Bezpośrednio za plecami Lidera uplasowali się Gryf Wejherowo oraz Jedynak Reda. Nasza drużyna oprócz statuetki, medali, nagród rzeczowych za pierwsze miejsce otrzymała również okazały puchar ufundowany przez Prezesa Pomorskiego LZS – dla najlepszej drużyny ze środowiska wiejskiego. Nagrody Indywidualne otrzymali: najlepszy strzelec turnieju Kacper Zwierzchowski; najlepszy zawodnik Artur Eliasz.

„Pierwsza zasada życia – Nigdy się nie poddawaj ! Druga – Zawsze pamiętaj o pierwszej!

Ciężkie treningi w okresie przygotowawczym dają wyniki.

Jeżeli jest ciężko, to znaczy że idziesz w dobrym kierunku.

Nikt na nas nie stawiał, lecz kolektyw, zaangażowanie i upór w dążeniu do celu sobie nakreślonego przed imprezą, pozwala spełniać marzenia” – po turnieju powiedział Andrzej Zawadzki.

Serdecznie zapraszamy w nasze szeregi do UKS Lider Dębogórze”.

Szczegółowych informacji udzieli Prezes Klubu Andrzej Zawadzki 888095035

Powiązana galeria: